czwartek, 7 listopada 2013

POSZEWKI DO SAMODZIELNEGO MALOWANIA (Zygzak i Minni)

Witam

Zgodnie z obietnicą mamy dla Was z Magdą (z bloga www.babskieblogowanie.blogspot.com) nowy projekt z serii PROJEKTUJEMY, SZYJEMY, MALUJEMY.

Chcemy Wam pokazać niebanalny przepis na prezent gwiazdkowy, urodzinowy lub podarunek bez konkretnej okazji.

 Każde dziecko lubi malować... pal licho jeśli ogranicza się do kartki ... ale często ściany, podłoga, a nawet pościel umazana jest kredkami, pisakami lub farbami. Dlatego, żeby te "mazy" miały jakiś sens stworzyłyśmy poszewki na których dziecko może się wykazać kolorując swoją ulubiona postać z bajki, zwierzątko lub poznając namalowane literki czy cyfry.


W sklepach można kupić białe tkaniny z czarnymi konturami ale są one narzucone przez producenta. Dzięki wielkim zdolnościom Magdy możecie zamówić poduszkę dopasowaną do upodobań wybranego dziecka.

Dodatkowo przypominamy że jest możliwość zakupu pisaków zmywalnych lub takich do tkanin, które albo pozostaną na zawsze na naszym rysunku, albo pozwolą się sprać i na nowo rozbudzić w dziecku artystę i chęć do malowania.

Poszewki są wykonane z bawełny, wykończone kolorową lamówką. W niżej prezentowanych jest to kolor różowy i biało-czerwony. Poszewki mają wymiary 40x40cm, ale jestemy w stanie uszyć każdy rozmiar, jaki tylko będzie potrzebny. Zapinane są na dyskretnie schowany suwak.
 Cena wynosi 45zł.


Jednocześnie przypominam o trwającej promocji FIRST MINUTE. Ze względu na duże zainteresowanie i znikające produkty stale uzupełniamy ofertę. Trafiają tam również powyższe poszewki.... a co jeszcze? Po szczegóły zapraszam TUTAJ 

Pozdrawiam

2 komentarze: