wtorek, 22 października 2013

PROMOCJA FIRST MINUTE

Witajcie

Chcąc Was zaskoczyć (choć niektórym - zwłaszcza sieciówkom udało się to już we wrześniu) stwierdziłyśmy z Magdą (z bloga www.babskieblogowanie.blogspot.com), że zrobimy Wam prezent/niespodziankę i obniżymy ceny naszych produktów aż o 15 %.

Dla Was WSZYSTKO moi kochani :)


Obniżka dotyczyć będzie WSZYSTKICH produktów widocznych w naszym SKLEPIE tak, by każdy z Was mógł na spokojnie, przed Mikołajem i Świętami zaopatrzyć się w coś niepowtarzalnego wykonanego przez nas ;)

PROMOCJA FIRST MINUTE


1) Trwać będzie od dziś do 11 listopada - więc czasu na wszelkie decyzje i zakupy jest całkiem sporo :)

2) Aby zachęcić Was do dzielenia się tą dobrą wiadomością :) mamy kolejną propozycję. Wśród osób, które udostępnią tą wiadomość na FB lub umieszczą na swoim blogu baner (widoczny poniżej ) rozlosujemy rabat 20% na jedną rzecz z naszej oferty (gotową lub wykonaną na zamówienie).


W tym celu prosimy o komentarz pod tym postem (lub postem na fb u mnie lub Magdy) z informacją o chęci udziału w losowaniu końcowym, którego wyniki podamy 12 listopada.

UWAGA

W związku z tym, że ilość produktów w sklepie jest ograniczona, w zgarnianiu 15% rabatów obowiązuje zasada kto pierwszy ten lepszy :)

Zapraszamy wszystkich bardzo gorąco 

2 komentarze: